Rekrutacje Handlowców

Nasze doświadczenie to 90 % skuteczności.

Nasza firma specjalizuje się w budowaniu zespołów sprzedażowych. Jednym z jego etapów jest rekrutacja. Jak przy wszystkich rekrutacjach bierzemy pod uwagę kilka elementów:

  • kulturę organizacyjną firmy, w której przyjdzie danej osobie pracować,
  • kwalifikacje i motywację kandydata,
  • oraz jego potencjał rozwojowy.

Dodatkowo u każdego z kandydatów weryfikujemy przebieg zatrudnienia oraz poddajemy specjalnym testom. Dzięki tym wszystkim zabiegom osiągamy niezwykłą skuteczność w doborze osób na stanowiska handlowe – począwszy od dyrektora handlowego na sprzedawcy w sklepie skończywszy. Spośród wszystkich osób w działach handlowych, których zrekrutowaliśmy, aż 90% z nich przepracowało u danego pracodawcy minimum 1 rok. Wśród pracowników sklepów ten odsetek wynosi ponad 80%.www.projektancikariery.pl

Korzyści:

  • Gwarancja jakości – jeżeli pracownik nie sprawdzi się podczas miesięcznego okresu próbnego, nie płacisz za niego.
  • Oszczędność czasu – my przeprowadzamy rekrutację – dostajesz od nas profile osobowościowe 3 kandydatów, wraz z wynikiem weryfikacji przebiegu zatrudnienia i rekomendacją.

Efekty:

Handlowcy to nasz sztandarowy obszar działania. Bardzo starannie dobieramy osoby na te kluczowe stanowiska. Dzięki temu zadowolony jest i pracodawca i pracownik.

Rekrutujemy sprzedawców do sklepów i weryfikujemy ich pod kątem umiejętności sprzedaży, uczciwości i operatywności. Te cechy są najbardziej pożądane przez potencjalnych pracodawców.

 

Skontaktuj się z nami