Ciekawy artykuł:  Pracuj z najlepszymi. Rekrutacje.

Rekrutacje

httpnew-horizon.eurekrutacjaKażda firma, w ten czy inny sposób, zatrudnia księgowego czy informatyka. Wydaje się to naturalne, że pewne procesy powierza się specjalistom. Tylko naprawdę dojrzali menadżerowie rozumieją, że to postępowanie powinno dotyczyć również sfery zarządzania zasobami ludzkimi. Dlatego nie bójmy się powierzać rekrutację wyspecjalizowanym firmom. Badania pokazują, iż rekrutacja prowadzona przez nieprzygotowaną osobę jest około 70 % mniej trafna. Co to oznacza w praktyce? To, że zwykle trzeba proces rekrutacji powtarzać, lub godzić się na fakt, że wybrany pracownik nie jest idealny.

Specjalizujemy się w budowie zespołów sprzedażowych, od poziomu sprzedawcy do poziomu dyrektora handlowego. Rekrutujemy również kierowników każdego szczebla, brygadzistów, kierowców i magazynierów. Zajmujemy się także poszukiwaniem specjalistów na życzenie.

Korzyści:

  • Gwarancja! Wierzymy w swoje wybory. Jeżeli pracownik nie sprawdzi się w czasie okresu próbnego – nie płacisz za niego.
  • Oszczędność czasu! Cały profesjonalny proces rekrutacji to kilka dni pracy Twojego pracownika.
  • Weryfikacja! Sprawdzamy przebieg zatrudnienia potencjalnego kandydata, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko zatrudnienia osoby o niewłaściwych relacjach interpersonalnych.

Efekty:

Po pierwsze przeprowadzamy rzeczywiste spotkania rekrutacyjne, nie ograniczamy się jedynie do przesłania CV z naszej bazy danych. Po drugie przeprowadzamy, krótką analizę kultury organizacyjnej firmy, tak aby zminimalizować ryzyko niedopasowania pracownika do potrzeb firmy i oczekiwań pracodawcy. Dzięki takiemu podejściu osiągamy wysoką skuteczność rekrutacji.

 

Skontaktuj się z nami