Marek Siciński

powrót

Marek_finalMarek posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B, zarządzania projektami i rozwoju biznesu, zdobyte w dużych firmach z branży produkcyjnej (dyrektor rozwoju, kierownik projektów, zakupów, utrzymania danych).

Z wykształcenia jest mgr. inż. Automatyki i Robotyki. Ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada certyfikat PRINCE2 z zarządzania projektami.

Odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania. Kierownik wielu międzynarodowych projektów prowadzonych zgodnie z najwyższymi standardami. Dużą wagę przywiązuje do pracy zespołowej. Potrafi współpracować z ludźmi z różnych szczebli organizacji, środowisk oraz kultur.

Jego sukcesem jest przeniesienie produkcji z zagranicznej korporacji do polskiego zakładu. W rezultacie firma otrzymała nagrody: Puls Biznesu “Gazele biznesu” XI edycja najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą na Podlasiu; Forbs, “Diamenty Forbesa” – II miejsce w kategorii Firma o obrotach ponad 250 mln PLN na Podlasiu; Gazeta Prawna “Wehikuły Czasu” nagrodę na Podlasiu. 

Marek interesuje się polityką, astronomią i podróżami, a także historią antyczną oraz historią techniki. Jego pasją jest sport, w szczególności żeglarstwo, piłka nożna i siatkówka.

powrót