Adam Morawski

powrót

adampróbaAdam to menadżer operacyjny z wieloletnim doświadczeniem w kadrze zarządzającej (prezes, dyrektor zakładu, dyrektor generalny, operacyjny, finansowy, zakupów, sprzedaży, logistyki) w zakładach o zatrudnieniu powyżej 1000 osób, w tym w firmach o zasięgu światowym (w branży przemysłu motoryzacyjnego, AGD i obróbki metali).

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym. Pozyskiwał dostawców azjatyckich, z którymi współpracował. Wpłynęło to na uzyskanie szerokich kontaktów w środowisku biznesowym w Azji. Zajmował się również wdrażaniem zmian kultury organizacyjnej, optymalizacją produkcji, Lean.

Adam zdobył dyplom MBA z Carlson School of Management, University of Minnesota, USA. Posiada także dyplom inżynierski z University of Kansas, USA. Wykładał komunikację międzykulturową w biznesie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Interesuje się turystyką kajakową na dzikich rzekach w najmniej zamieszkanych rejonach Europy Wschodniej, a także podróżami i kuchnią azjatycką.

powrót